x 

Makaleler

Endüstriyel Bulaşık Makinalarına Deterjan Parlatıcı Pompası Nasıl Takılır

LP DETERJAN POMPASI MONTAJI

Bulaşık Makinesinde yıkama kazanının herhangi bir yerinde deterjan giriş deliği yoksa bir delik açılarak deterjan giriş aparatı takılır. Deterjan Pompasının (^) çıkış bölümünde mebranın ucuna hortum bağlantı adaptörü takılır. Deterjan giriş aparatı ile hortum bağlantı adaptörünün arasına PVC Hortum takılır. Deterjan pompasının ( ^ ) giriş bölümünde mebranın ucuna hortum bağlantı adaptörü takılır ve bu uca PVC hortum monte edilir. PVC hortumun diğer ucuna ise bidon ağırlığı takılarak kimyasal bidonunun içine atılır.

Endüstriyel Bulaşık Makinaları için Deterjan Pompası Parlatıcı Pompası Taktırmak İstiyorsanız Arayabilirsiniz 0212 2370759

HP PARLATICI POMPASI MONTAJI

Bulaşık makinesinin içindeki durulama kazanı ile makinenin su girişindeki Selenoid valf arasındaki boru kesilerek ortaya ( T ) bağlantı takılır ve iki ucu kelepçe ile sıkılır. (T) bağlantının dişlisine iç çekvalf takılır ve böylelikle şebeke suyunun ters etki yaparak kimyasal bidonuna dolması engellenir. Parlatıcı pompasının (^) çıkışı bölümündeki mebranın ucuna dış çekvalf takılır ve böylelikle pompa çalışmaya başladığı ilk andan itibaren basınçla karşılaşıp boşa dönmez; iki çekvalf arasındaki sıkışan kimyasalı devamlı suretle makinenin içine basar. Parlatıcı pompasının ucundaki dış çekvalf ve durulama (Boiler) kazanına taktığımız iç çekvalf arasına teflon hortum takılır. Parlatıcı pompasının ( ^ ) giriş bölümündeki mebran ucuna hortum bağlantı adaptörü takılır ve ucuna PVC hortum monte edilir. PVC hortumun diğer ucuna bidon ağırlığı takılır ve kimyasal bidonunun içine atılır.

Endüstriyel Bulaşık Makinaları için Deterjan Pompası Parlatıcı Pompası Taktırmak İstiyorsanız Arayabilirsiniz 0212 2370759

ELEKTRİK BAĞLANTISI

LP Deterjan Pompası ve HP Parlatıcı Pompasının elektrik kabloları birbiriyle birleşerek bulaşık makinesinin su girişindeki selenoid valfe bağlanır. Daha sonra bulaşık makinesinden yıkama sonrası çıkan tabakların temizliğine göre dozaj ayarı yapılır.

Endüstriyel Bulaşık Makinaları için Deterjan Pompası Parlatıcı Pompası Taktırmak İstiyorsanız Arayabilirsiniz 0212 2370759 

Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina Tamircisi; Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

Kaynak: www.mutfakmerkezi.com

Genel Değerlendirme (0)

0 / 5 yıldız
 • Henüz hiç yorum yok

Yorum yapın

Sorularınızı, isteklerinizi, merak ettiklerinizi aşağıdan yazabilirsiniz

0
Yorumlarınız yönetici tarafından değerlendirilecek.
hizmet koşulları.

Sorular / Cevaplar

Remta semaver musluk fiyatları adresinize gönderilmiştir
Izgara İnegöl köfte, kaşarlı köfte, pideli köfte, isk döner mükemmel işkembe çıkarırım. Kendi işimde...
Izgara İnegöl köfte, kaşarlı köfte, pideli köfte, mükemmel işkembe çıkarırım. Kendi işimden emekli u...
remta semaver musluk fiyatları ne kadar?
Fışkırtmalı musluklu su sebili modellerinin arıtmalı-arıtmasız ve ayak kumandalı modellerinin teknik...
Gönderdiğiniz teknik şartnameye uygun ayak kumandalı-basmalı el yıkama evyesinin fiyat teklifi adres...
45 litrelik üç demlikli çay makinası fiyatları adresinize gönderilmiştir
Endüstriyel bardak yıkama makinası bulaşık bardak sepetlerini tek olarak satıyoruz 0212 2974432
Remta blender fiyatları adresinize gönderilmiştir
Endüstriyel tip el blenderini sebze çorbası yapmada püre parçalamada bulamaç karıştırmada sos ve may...
 • Endüstriyel Ev Tipi Hamur Yoğurma Mikser Tamir

  Planet Mikser Spiral Hamur Yoğurma veya Klasik Hamur Yoğurucum Çalışmıyor; Servis Çağırmadan evvel neleri yapmam veya kontrol etmem gerekir.

  Planet Mikser Makinesi Kazan indirme-kaldırma kolu güçlükle hareket ediyor. / / Kazanın arka tarafında bulunan; kazan hareket yatağı; un-şeker v.s. atık maddeler tarafından kirletilmiştir. Temizleyiniz. Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Planet Mikser Makinası Kazan kolu çalışmıyor ve kazan aşağı inmiyor. / / Kazan indirme kolu dibindeki, kutu üzerinde bulunan yuvarlak butonu yukarı kaldırınız. Kazanı indirdikten sonra butonu yerine oturtunuz. Kazanı yukarı kaldırırken butonla oynamanıza gerek yoktur.
  Planet Mikser Makinem veya Spiral Hamur Yoğurma  Makinam hiç çalışmıyor, herhangi bir hareket yok. / / Elektrik şebekenizde veya makine giriş kablosunda bir problem var. Şebekeniz veya giriş kablosu normal ise servis çağırınız.
  Planet Mikser Makinem veya Spiral Hamur Yoğurma  Makinam çalışmıyor ve ınlama sesi geliyor / / Şebeke fazlarından birisi gelmiyor veya voltajınız düşük veya elektrik motorunuzda bir problem var.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Kazanı dönmüyor. / / Cihazınıza giriş yapan şebeke nötr hattınızda anormallik olabilir, elektrik şebekeniz düzgün ise servis çağırınız.
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Makinesi veya Planet Mikser  çalışırken düzensiz ve takırtılı mekanik sesler çıkartıyor, / / Makinenizin redüktör aksamının yağı eksilmiş veya dişli aksamında bir problem var, servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma Makine normal çalışırken karıştırma kolu veya kazanı yavaşlıyor, duracak gibi oluyor. / / Makinenizin redüktör motorlarında aşırı yüklenme  veya faz eksikliği nedeniyle güç kaybı oluşmuş, Cihazınızı 1-2 saat dinlenmeye bırakınız ve boş olarak çalıştırınız. Çalışma sesinde ınlama v.s. anormallik yoksa normal çalışmaya geçiniz. Inlama var veya cihaz çalışırken yavaşlamaya devam ediyorsa servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser; Emniyet kafesini birkaç defa açıp kapadıktan sonra kazan dönüyor, döner karıştırıcı çalışmıyor. / / Makineniz üzerinde teçhiz edilmiş olan; hız kontrol ünitesi, sık açıp kapamaları şebeke kesintisi olarak algılayıp, koruma durumuna geçiyor. Emniyet kafesi açık olarak 5 dakika bekleyip, makinenizi çalıştırınız.
  Planet Tipi Mikser Makine sık orak kırıyor. / / Makinenizi; kazan içerisinde hamur varken çalıştırmayınız. Kazan içerisinde hamur varken çalıştırırsanız, zorlanan orak kırılacaktır.
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser Makinesinin motor çalışma sesi geliyor fakat, şanzıman dönmüyor. / / Makinenizin kayış/kasnak aksamında veya dişli aksamında bir problem var, servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)
  Spiral Hamur Yoğurma  Makinam veya Klasik Hamur Yoğurma veya Planet Mikser Makinesinin 1. veya 2. devri çalışıyor, diğeri çalışmıyor / / Makinenizin, kumanda şalteri veya elektrik motorunda arızası var. Teknik servis çağırınız.  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)

  Aşağıdaki Not Sadece Aynı İş Kolundaki (Makina Tamircisi; Tamir Bakım Servis Hizmeti Yapan) Arkadaşlarımız İçin Geçerlidir....

  Sitemizdeki yazıdan alıntı yapacak olan arkadaşlarımız; Lütfen kaynağı belirtiniz... Kaynak belirtilmeden yapılacak alıntılarla ilgili siteler "Yüzsüzler veya Fikirden Yoksunlar" Sayfamızda yayınlanacaktır. Darılmayınız...

  Kaynak: www.mutfakmerkezi.com

  Mikser tamircisi için arayınız 0212 2370749 (mikser tamiri-bakımı-servisi-yedek parçası)